Výzva J. Lábuse, A. Nellis, beatboxera J. Melichara, a J. Kydlíčka – podpořte vydání knihy s audio CD Velké noční dobrodružství.

Video výzvy k podpoře vzniku knihy s audio CD Velké noční dobrodružství. Třetího dílu oblíbených příběhů rodiny Flétničkových, knížek které by neměly chybět v žádné dětské knihovně, neboť probouzí fantazii, hudební cit a rodinné muzicírování.

Zde nás můžete do soboty 3. dubna, 12 h podpořit a najdete více informací: https://www.hithit.com/cs/project/9445/fletnickovi-velke-nocni-dobrodruzstvi-kniha-s-audio-cd

Jiří Lábus
Alice Nellis, režisérka

beatboxer Jan Melichar
Jakub Kydlíček, dirigent

V připravované knize s audio CD prožijete tajuplný noční příběh rodinného putování a kočičí záludnosti, podpořený chytlavými písněmi a krásnými obrázky Jitky Petrové. K realizaci audio nahrávky jsme přizvali profesionální umělce – J. Lábuse, A. Nellis, V. Sázavského, Feng-yűn Song, E. Keglerovou, Rejchovo kvarteto, Papise Nyasse, beatboxera J. Melichara, V. Matouška, soubor Haeri, dětský sbor Pueri gaudentes, Tre fontane ad. Děkujeme za jakoukoliv vaší podporu!