Videotéka M. Bohušové, K. Odehnala a M. Pekové

MPeková: Bohužel nemám vlastní záznamy, ale moc ráda vzpomínám na Indian Summer, v podání kvarteta mých žákyň Flauto Dolce. Před lety v Ústředním kole soutěže ZUŠ získaly cenu poroty za provedení skladby současného autora. Vždy si to ráda připomenu nahrávkou ansámblu Sirena.

MPeková: Měla jsem to potěšení, zažít několik hodin zobcové flétny u Moniky Deváté. Ispiruje mě její přístup k žákům i interpretace.

KOdehnal: Příspěvek na online koncert ke Dni učitelů 2021 naší hudebky jsem připravil se svými syny Vojtou a Vítkem. Původní chanson má krásný text – rád se ke skladbě vracím.

KOdehnal: Sourozenci, které jsem si první 3 roky na hodinách pletl: vypadali stejně, oblékali je stejně…a chvíli neposeděli:). Strávili jsme spolu krásné roky, i když každý z nás si nakonec ódu (na zobcovou flétnu) představoval trochu jinak:)

MBohušová: Video z celostátního kola soutěže v komorní hře, tento úspěch byl umocněný přátelskou atmosférou mezi mým souborem a souborem Julie Brané.

MBohušová: Dvě videa jsou ukázka toho, jak se bavíme s kolegy v souboru Regna Musica, také jsem o tom psala. To 2.video je z koncertu a zkoušky před koncertem.