Prostor podílet se na spolufinancování, na říjen 2018 připravované, třetí knihy Flétničkových „Velké noční dobrodružství“!

Milé dámy a pánové, vytvořil se teď aktuálně prostor podílet se na spolufinancování, na říjen 2018 připravované, třetí knihy Flétničkových „Velké noční dobrodružství“! Máte-li rádi příběhy Flétničkových a zájem novou knihu spolufinancovat (+min. 20 %), získate i bonusy v podobě knihy s podpisem J. Lábuse, podívání se na zářijové natáčení, volňásky na předpokládané prosincové představení v Divadle v Dlouhé apod.. Pište nám na email info@fletnickovi.cz nebo volejte na mobil: 776 24 77 88, nejpozději ale do 5. června 2018. Těšíme se na vás!
Václav Bratrych
Váha vydavatelství s.r.o.

O knize „Flétničkovi – Velké noční dobrodružství“

Na říjen 2018 připravujeme další pokračování příběhů rodiny Flétničkových. S texty a hudbou V. Bratrycha, s ilustracemi J. Petrové, s vloženým audio CD a QR kódy  (s osvědčenými interprety), zpěvníčkem a notovým sešitem.

Jak název napovídá, vyrazí Flétničkovi pod rouškou noci společně po stopách Tenůrkovi unesené kočičky. A tentokrát je to vlastně detektivka, budou muset plnit nesnadné úkoly koček z celého světa (něvské, turecké, japonské…), hrající na typické etnické nástroje.
Už jste zvědaví, jak to celé dopadne? :0)